Sortiment ložisek

Nabízíme Vám:

Ložiska CARB - toroidní ložisko CARB je kompaktní naklápěcí valivé ložisko, které vyvinula společnost SKF. Svou unikátní konstrukcí kombinuje naklápěcí schopnost soudečkového ložiska se schopností axiálního vyrovnávání typickou pro valivé elementy.

Jehlová ložiska - válečková ložiska se štíhlými a v poměru k jejich průměru dlouhými válečky.

Kloubová ložiska - radiální kloubová ložiska se skládají z vnitřního kroužku s vnější kulovou plochou a vnějšího kroužku s vnitřní kulovou plochou odpovídajících rozměrů. Axiální kloubová ložiska připomínají kloubová ložiska s kosoúhlým stykem tím, že kluzné plochy na hřídelovém a tělesovém kroužku svírají s osou ložiska určitý úhel.

Kluzná ložiska - spousty druhů pro různá využití. Ložiska jsou vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost.

Kuličková ložiska - s jednoduchou konstrukcí, nerozebíratelná, vhodná pro vysoké i velmi vysoké otáčky, provozně odolná a nenáročná na údržbu.

Kuželíková ložiska - mají na vnitřním a vnějším kroužku kuželovou oběžnou dráhu, v níž jsou uspořádané kuželíky.

Soudečková ložiska - naklápěcí a velmi odolná. Díky dvěma řadám soudečků přenášejí velká zatížení.

Válečková ložiska - jednořadá a dvouřadá válečková ložiska s plným počtem valivých těles (bez klece). Ložiska s klecí přenášejí vysoká radiální zatížení a mohou pracovat při vysokých otáčkách. Ložiska s plným počtem valivých těles jsou vhodná pro velmi vysoká zatížení a středně vysoké otáčky.

Přislušenství: stahovák ložisekindukční ohřívače