Kompletní sortiment ložisek na jedné adrese

Společnost ARKOV již od roku 1992 patří mezi největší dodavatele strojních součástí v České republice - jedná se především o ložiska a jejich příslušenství (autorizovaný distributor renomovaných výrobců SKF, INA, FAG, KINEX, ZKL). V kompletním sortimentu společnosti naleznete také těsnění, řemeny, řetězy, spojovací materiál, hydraulické, pneumatické systémy a komponenty a další.

Své postavení si společnost ARKOV vydobyla také díky individuálnímu přístupu a široké nabídce služeb. Součástí nabídky je  rovněž projektování a výroba strojních komponent podle požadavků zákazníka, oprava hydraulických zařízení, mobilní servis a údržba.

Kvalitní služby a individuální přístup

Díky propracované logistice a skladovým zásobám (cca 150 000 strojních součástí) dochází k rychlému odbavení Vaší zakázky. Naším cílem je expedovat zboží ve stejný den jako objednávka. V roce 2010 bylo odbaveno více než 15 000 objednávek, denně z firmy odešlo téměř 70 zásilek.

Kromě zásilkového prodeje, internetového obchodu a prodejen mohou zákazníci využívat havarijní non-stop služby pro okamžitou distribuci ložisek a jejich dalšího sortimentu. ARKOV  je tak schopen flexibilně reagovat na požadavky svých zákazníků.